Dzień przyjaciela w bibliotece w Smolcu

Przyjaźń, przyjaciel, zwierzę, pies – to słowa kluczowe wczorajszego spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o…”. Nie mogło ich braknąć, gdyż 9 czerwca obchodziliśmy Dzień Przyjaciela, a jak wiadomo pies jest najlepszym przyjacielem  człowieka.
Dlatego też w naszej fili bibliotecznej w Smolcu zagościł wyjątkowy przyjaciel, a raczej przyjaciółka – Florka –  suczka naszej Pani bibliotekarki. Śliczna  i uwielbiająca  dzieci suczka rasy Papilon.
Wspólnie zastanowiliśmy się również jakie cechy powinien mieć prawdziwy przyjaciel.
Doszliśmy do wniosku, że przyjaciel to ktoś taki, na kim zawsze można polegać  i z kim miło można spędzić czas. Żeby doświadczyć i umilić sobie przedwakacyjne chwile wybraliśmy się wspólnie na spacer i lody. Zobaczcie jak było miło